Banery reklamowe – Częstochowa


Banerem w Częstochowie fasadę przyozdobię

Druk banerów w Częstochowie – porady praktyczne

Czy nie masz wrażenia, że twoja reklama Częstochowa się lub ginie w masie innych?

By to zmienić zadzwoń do nas 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i zamów swój pierwszy baner reklamowy drukowany techniką solwentową.

Wiemy jak trudno się wyróżnić w tłumie pielgrzymów i poszukiwaczy Świętego Grala. Z pewnością robisz wiele by wznieść się ponad przeciętność, czy jednak poznałeś już w pełni zalety banerów reklamowych, przez zwolenników barbaryzmów zwanych bannerami?

Baner (banner) jest to prostokątny nośnik wykonany z materiału przypominającego płótno pokryte wodoodporną powłoką, na którym nadrukowane są informacje, grafika, zdjęcia. Baner wieszamy w miejscach dużego natężenia ruchu pieszego lub kołowego.

Przypuśćmy, że zakładamy salon urody i chcemy poinformować okoliczne elegantki, że w okolicy pojawił się nowy przybytek dbający o ich wizerunek. Przekaz taki można by więc streścić – „pojawił się salon, mieścimy się tu i tu, oferujemy takie i takie usługi, serdecznie zapraszamy”. Do przekazania takich informacji świetnie nadaje się właśnie drukowany baner reklamowy, dlatego, że baner powieszony w uczęszczanym miejscu codziennie skupia na sobie tysiące spojrzeń, liczba osób na które oddziałuje jest praktycznie nieograniczona. Banner jest medium odpornym – druk na banerze nie ściera się i nie blaknie pod wpływem deszczu i słońca, a materiał, przy odpowiedniej instalacji, wytrzymuje nawet siarczysty mróz i porywisty wiatr. Raz wydrukowany baner oddziałuje na odbiorców bardzo długo – kilka miesięcy lub nawet lat. Koszt dotarcia do potencjalnego klienta przy użyciu banera jest o wiele niższy niż przy użyciu np. ulotek.

Częstochowa doceni twój wkład w rozwój przedsiębiorczości. Zadzwoń do nas 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i zamów druk banera.