Banery reklamowe – Białystok


Druk banerów w Białymstoku – porady praktyczne

baner reklamowy Białystok

Nie masz jeszcze banera w Białymstoku? Zadzwoń do nas koniecznie na numer 530 27 66 27 lub napisz na adres banery@banery-druk.net i zamów druk banera wraz z dostawą. Możemy również przygotować dla ciebie projekt.

Banery (lub jak kto woli bannery) reklamowe na dobre zadomowiły się w reklamowym krajobrazie miasta Białystok. Przypomnijmy: baner to kawałek powlekanego materiału zwanego fachowo frontlit (materiał przypominający ceratę lub plandekę) na którym drukujemy informacje, które chcemy przekazać odbiorcom, np. co oferujemy, nasze dane kontaktowe, oraz elementy ozdobne typu grafika czy zdjęcia.

Po wydrukowaniu baner jest zgrzewany, aby wzmocnić brzegi i oczkowany – co 50 cm montowane są na nim specjalne metalowe kółka umożliwiające zaczepienie linki lub plastikowych zacisków. Dzięki temu baner można powiesić w dowolnym miejscu – na siatce ogrodzeniowej, ścianie, specjalnie do tego przenaczonym metalowym stelażu itp.

Banery reklamowe w Białymstoku – szybki druk z dostawą do domu

Osobom wybierającym lokalizację, w której wisiał będzie banner w Białymstoku, radzimy zwrócić uwagę na kilka czynników. Wybór ten może znacząco wpłynąć na trwałość Państwa banera.

Jeśli baner będzie wisiał na otwartej przestrzeni, tzn. z tyłu za nim nie będzie żadnej bariery chroniącej go od wiatru, np. ściany, baner będzie wystawiony na ryzyko związane z silnym wiatrem. Banner, szczególnie o dużej powierzchni, pod wpływem silnego podmuchu zachowuje się jak żagiel i może się zerwać lub ulec zniszczeniu. Dlatego też warto pomyśleć o wzmocnienu konstrukcji, na której będzie zawieszony. Na przykład „pustą w środku” stalową ramę, na której będzie wisiał banner, warto wzmocnić np. siatką ogrodzeniową, która będzie stanowiła „plecy” konstrukcji.

W wypadku takim, jak opisany powyżej, warto na takiej konstrukcji powiesić dwa takie same banery po obu stronach konstrukcji. Wpłynie to korzystnie na czytelność i trwałość nośnika reklamowego.

Zadzwoń do nas już już dzisiaj i zamów jeden lub dowolną liczbę banerów. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie 530 27 66 27 i mailowo banery@banery-druk.net lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się po lewej stronie.