Banery reklamowe – Gdynia


Druk banerów w Gdyni – porady praktyczne

banery-baner-druk-drukarnia-Gdynia

Morza szum, ptaków śpiew, Gdynia, baner pośród drzew…

Zamów druk swojego banera w Gdyni już dziś dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Baner reklamowy, czy też, jak chcą inni – banner, popularność swą zawdzięcza dostępności i skuteczności

Wiele firm działających w miejscowościach nadmorskich, takich jak na przykład Gdynia, notuje największe obroty w sezonie letnim. Firmy organizują działania plenerowe – wychodzą do klienta na plaże, deptaki. Dlatego, jeśli chcemy być widoczni wśród wielu innych dostawców, powinniśmy pomyśleć o reklamie, która nas wyróżni spośród innych firm, a która jednocześnie jest łatwa w montażu i demontażu, aby można było ją transportować z miejsca na miejsce i przechować np. do następnego sezonu. Te warunki doskonale spełnia właśnie banner reklamowy.

Jeśli chodzi o zasady druku banerów, oto kilka wskazówek, co działa najsilniej na odbiorcę:

Zasada nadrzędna – przykuj uwagę, wyróżnij się w tłumie. Po pierwsze, w tej branży rozmiar ma znaczenie. W reklamie wizualnej im większy nośnik, tym lepszy – tak działa ludzkie oko i mózg – najpierw koncentrujemy się na największych elementach. Gdynia jest zatłoczonym miastem. Największy banner ma największe szanse zostać zauważony. Uwaga wyjątek: jeśli w zasięgu wzroku są same duże bannery, uwagę przykuje mały – zadziała zasada kontrastu.

Zamów więc mały lub duży baner w zależności od potrzeb dzwoniąc na numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Druga sprawa to kolor. Zwykle wzrok przykuwają uwagę wyraźne kontrastowe kolory – czerń lub granat na białym lub żółtym tle, wzbogacone o elementy czerwone, zielone lub w innych wyraźnych kolorach. Dobrze przykuwają uwagę również krzykliwie „żarówiaste” kolory – intensywny pomarańcz, fuksja, neonowy turkus. Jednak napisy w tych kolorach trudno się czyta, więc warto ograniczyć je do elementów graficznych lub napisów, które nie mają kluczowego znaczenia informacyjnego np. „nowość”, „tylko u nas”, „promocja”, za to numer telefonu może być wydrukowany np. na czarno.

Zamów swój baner w wymarzonych kolorach pod numerem 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net i powieś go w Gdyni. Projekt banera i więcej użytecznych porad dostaniesz gratis.