Banery reklamowe – Radom


Radom miastem banerów i biznesu

Druk banerów w Radomiu – porady praktyczne

Drukowany baner reklamowy w Radomiu – jak się do tego zabrać?

Zamów już teraz druk banera reklamowego w Radomiu już dziś, dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Czy wiesz, jak najszybciej zareklamować swoje usługi w Radomiu? Pomocny może okazać się czytelny baner reklamowy(banner – taka forma również jest dopuszczalna) umieszczony w strategicznym miejscu. Jak się do tego zabrać? To proste. Zamawiasz u nas druk banera telefonicznie lub mailowo. Podajesz nam treść, którą chcesz umieścić na banerze. Na banerze wydrukowane mogą być również elementy graficzne lub zdjęcia. My przesyłamy ci projekt to akceptacji i ewentualnie wprowadzamy zmiany według twoich wskazówek. Potem następuje druk banera i jego przesłanie go do ciebie kurierem. Baner wieszasz na ogrodzeniu, ścianie lub specjalnym stelażu, korzystając z otworów (oczek) umieszczonych na krawędziach banera. I gotowe. Pozostaje oczekiwanie na telefony i wizyty potencjalnych klientów. Tak właśnie działa banner reklamowy!

Dokładnie tak zrobił pan Włodek – właściciel niewielkiego warsztatu samochodowego działającego w Radomiu – zlecił nam druk banera w środę, a już w weekend mógł podziwiać nową oprawę graficzną swojego warsztatu. Oto, co mówi pan Włodek, który niedawno powiesił banner reklamowy na swoim ogrodzeniu:

Chciałem zaproponować swoim klientom wymianę opon po bardzo atrakcyjnej cenie. Wiadomo – szybko zrobiło się ciepło i jeszcze nie wszyscy zdążyli zmienić na letnie. Mój warsztat mieści się w głębi podwórka i z głównej drogi szyld jest słabo widoczny. Dlatego zależało mi na reklamie, którą mógłbym powiesić na ogrodzeniu posesji. Baner okazał się dobrym rozwiązaniem. Dzięki dużym rozmiarom i żywym kolorom baner jest widoczny nawet z dużej odległości i muszę powiedzieć, że już zauważyłem skuteczność mojego bannera – w ciągu kilku dni wielu nowych klientów zleciło nam wymianę opon.

Radom potrzebuje ładnie wydrukowanych banerów reklamowych wiszących w widocznych miejscach, Radom potrzebuje rozwiniętego biznesu. Nie każ mu dłużej czekać na swoją ofertę! Zamów baner lub, jak wolisz, banner.

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i opowiedz nam o swoich potrzebach w zakresie druku banerów.