Banery reklamowe – Rzeszów


Druk banerów w Rzeszowie – porady praktyczne

baner Rzeszów

Jak i gdzie najlepiej powiesić drukowany baner reklamowy w Rzeszowie?

Baner (lub banner – z angielska, bo taka forma też jest dopuszczalna) to nośnik reklamowy drukowany na specjalnym materiale przypominającym brezent, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Baner jest trwały (powisi ok. 2 lat) i oferuje nieograniczone możliwości projektowe. Dowolna kolorystyka, grafika, zdjęcia – banner umożliwia to wszystko.

Zamów już dziś druk banera reklamującego twoją firmę dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net i powiadom jak najszybciej Rzeszów o produktach i usługach, które oferujesz.

Montaż banera

Druk banera możesz zlecić nam, a sam w oczekiwaniu na dostawę możesz zastanowić się, gdzie mógłbyś go powiesić, aby był dobrze widoczny. Montaż banera jest bardzo prosty. Po wydrukowaniu baner zostaje obszyty, aby jego krawędzie nie strzępiły się, i wykończony metalowymi kółkami (oczkami, rozmieszczonymi na jego krawędziach co kilka – kilkadziesiąt centymetrów – w zależności od wielkości banera. Oczka umożliwiają przewleczenie linki lub plastikowych opasek zaciskowych, którymi baner zamocowany będzie do elementu stałego – siatki ogrodzeniowej, ściany, balustrady itp. Należy zadbać o to, aby baner był dobrze naciągnięty – wówczas jest dobrze widoczny i odporny na działanie wiatru. Banner słabo naciągnięty wydyma się jak żagiel i może zostać w końcu zerwany przez wiatr. Baner nie wymaga w zasadzie konserwacji. Można jedynie przetrzeć go od czasu do czasu wilgotną szmatką, szczególnie jeśli umieszczony jest w miejscu o dużym stężeniu spalin. Dobrze jest od czasu do czasu poprawić również napięcie linek lub zacisków. Baner słabo naciągnięty przywodzi na myśl ścierkę lub stare gacie i źle świadczy o swoim właścicielu.

Konserwacja banera

Jeśli banner wisi w miejscu, gdzie rośnie roślinność, warto sprawdzać od czasu do czasu, czy bujna flora nie przysłoniła naszego banera w sposób uniemożliwiający odczytanie nadrukowanych na nim informacji. Baner powieszony na zwykłej siatce – ogrodzeniu posesji – po kilku tygodniach lub miesiącach potrafi być go połowy zasłonięty trawą. Warto to uwzględnić, gdy planujemy miejsce, w którym eksponowany będzie banner w Rzeszowie lub okolicach.

Zamów już dziś druk banera reklamującego twoją firmę dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net. Rzeszów z radością powita ładnie wydrukowany i dobrze naciągnięty baner reklamujący usługi solidnej firmy.