Baner powlekany PREMIUM


baner powlekany PREMIUMBaner powlekany to materiał powstający poprzez zanurzenie osnowy materiału, czyli siatki wykonanej z włókien poliestrowych, w płynnym PCV. Materiał wykonany w ten sposób jest bardziej giętki i elastyczny niż baner laminowany. Dodatkowo baner powlekany ma więcej włókien osnowy, a więc są one ściślej ułożone. To wszystko sprawia, że baner PREMIUM jest bardziej wytrzymały od swojego laminowanego odpowiednika. Używany przez nas materiał powlekany ma gramaturę 510 g/mkw oraz włókna o gęstości 1000 x 1000. Podobnie jak banery laminowane banery powlekane wykańcza się zwykle zgrzewem, a krawędzie oczkuje. Inny rodzaj wykończenia to zgrzany tunel, w który można wsunąć profile metalowe czy pasy transportowe i w ten sposób napiąć baner.

Baner powlekany PREMIUM – właściwości

Baner PREMIUM wykorzystuje się z powodzeniem do długookresowej ekspozycji. Doskonale znosi wilgoć, jest odporny promieniowanie słoneczne i wiatr o średnim natężeniu. Wytrzymuje w dobrej kondycji około 2-3 lat, jeśli tylko jest właściwie zamontowany i utrzymywany. Rekomendujemy ten rodzaj materiału do produkcji wszelkich reklam firmowych. Dzięki swojej plastyczności i możliwości lekkiego rozciągania banery powlekane można naciągać na różnego rodzaje konstrukcje: ramy metalowe, ogrodzenia czy tablice reklamowe. Dobrze napięty baner tworzy równą, gładką powierzchnię o półmatowym wykończeniu. Banery powlekane można do transportu składać w kostkę. Lekkie zagniecenia powinny samoczynnie rozprostować się po powieszeniu banera.

Baner powlekany PREMIUM – zastosowanie

Z materiału powlekanego można produkować banery praktycznie o nieograniczonej powierzchni. Zadrukowane bryty materiału o szerokości 3,2 m lub 5 m po prostu zgrzewa się w większą całość. Zgrzew jest mocny, wytrzymuje nawet mocne napinanie banera i nie jest widoczny z pewnej odlegości.  Dlatego też takie rozwiązanie lepiej sprawdza się niż na przykład sztywne płyty PCV czy pleksi – mniej widać łączenia.Jeśli planują Państwo krótkoterminową ekspozycję banerów, na przykład event lub akcję promocyjną, warto rozważyć zastosowanie bardziej ekonomicznych materiałów: banera laminowanego STANDARD lub ECONOMY. Dzięki temu można będzie znaczne obniżyć koszty przedsięwzięcia. Z kolei jeśli planują Państwo powiesić baner na elewacji budynku warto zastanowić się, w jaki sposób zapewnić dopływ światła dziennego do pomieszczeń. Wówczas lepiej zastosować siatkę mesh niż baner powlekany.

Posiadamy w ofercie ramy banerowe – mobilne nośniki do ekspozycji banerów. Nasza firma świadczy również kompleksowe usługi montażu, szczególnie banerów wielkofomatowych, z wykorzystanie podnośnika koszowego. Bardzie szczegółowe informacje, wyceny uzyskają Państwo pisząc na adres banery@banery-druk.net lub dzwoniąc pod numer 530 27 66 27.