Montaż reklam – kompleksowe usługi


Wykonanie banera reklamowego to dopiero połowa sukcesu. Konieczne jest jeszcze właściwe zamontowanie go na wybranej powierzchni . Oferujemy kompleksowy montaż reklam i banerów, niezależnie od ich rozmiaru i wysokości, na której instalowana będzie reklama.. Pomagamy w wyborze najlepszego miejsca dla Twojej reklamy, czyniąc ją jeszcze bardziej efektywną. Montaż banerów ma na celu jak najlepszą ekspozycję przekazywanych treści, aby zapewnić jej oddziaływanie na jak największą grupę odbiorców. To dlatego instalacja banerów ma miejsce przeważnie przy głównych arteriach komunikacyjnych, zarówno w obrębie miasta, jak i poza nim. W zakresie naszych usług znajduje się zarówno aplikacja folii witryn sklepowych, jak i montaż banerów reklamowych w największym formacie, umieszczanych np. na ścianie wieżowca.

Instalacja tablic reklamowych – zakres usług

Kompleksowy montaż banerów i reklam wyklejanie witryn sklepowych folią one-way-vision, montaż kasetonów podświetlanych, instalację tablic reklamowych, a także montaż banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na dowolnej powierzchni. Zamówienia naszych klientów realizujemy przeważnie na fasadach budynków, ogrodzeniach, słupach, czy specjalnie przygotowanych aluminiowych stelażach. Wyróżniamy się pełnym przygotowaniem technicznym do realizacji skomplikowanych wyzwań. Proces montażu zostaje poprzedzony dokładną analizą możliwości technologicznych. Wyposażenie dobieramy indywidualnie do każdego zlecenia, korzystając z wielu zróżnicowanych narzędzi. Montaż reklam wymaga specjalistycznych uprawnień do pracy na wysokości i doświadczenia w tym zakresie. Nasza ekipa montażowa posiada wszelkie niezbędne certyfikaty, a szlifowanie umiejętności praktycznych następuje nie tylko podczas pracy, lecz również na dedykowanych szkoleniach. Kompleksowość naszej oferty idzie w parze z jej jakością. Montaż banerów przebiega zgodnie z regulacjami prawnymi i z wykorzystaniem atestowanego oprzyrządowania.

Montaż banerów i reklam – szybka i rzetelna wycena

Klienci decydujący się zamówić montaż reklam, potrzebują szybkiej i jak najbardziej szczegółowej wyceny. Inwestycja w banery czy inne reklamy wielkoformatowe pociąga za sobą znaczne wydatki na projekt, materiały i uzyskiwanie pozwoleń. Integralnym komponentem naszych usług jest montaż banerów we wskazanej lokalizacji. W celu uzyskania szybkiej wyceny prosimy o przesłanie zdjęcia lokalizacji oraz wypełnienie krótkiego formularza. Posiadając komplet niezbędnych informacji takich jak: wielkość banera, wysokość, na jakiem montowany będzie baner czy rodzaj podłoża, jesteśmy w stanie zaplanować sposób montażu i wycenić zamówienie. Czynnością poprzedzającą rozpoczęcie montażu jest oczywiście również wizja lokalna, podczas której specjaliści mają okazję zweryfikować na żywouwarunkowania przestrzenne montażu i upewnić się co do zaproponowanych przez nas rozwiązań. Ostateczna wycena usługi zawsze podlega indywidualnym ustaleniom z klientem. Montaż reklam to usługa składająca się z przygotowania powierzchni, dostarczenia na miejsce sprzętu, zabezpieczenia lokalizacji czy doboru właściwych materiałów mocujących. Montaż banerów realizowany przez naszą firmę zbiera coraz więcej pochlebnych opinii ze względu na dokładność, terminowość i konkurencyjne pakiety cenowe.

Montaż reklam wielkoformatowych

W przypadku usługi, jaką jest montaż reklam wielkoformatowych, korzystamy z zaangażowania całego zespołu. Zaprojektowanie konstrukcji reklamowej w taki sposób, aby była ona odporna na czynniki atmosferyczne i spełniała kryteria maksymalnej widoczności, pociąga za sobą konieczność wieloaspektowego działania. Przy tworzeniu strategii realizacji montażu skupiamy się również na minimalizacji wpływu na elewację budynku. Montaż reklam wielkoformatowych wymaga skoordynowanych działań ekipy z uprawnieniami do pracy na dużej wysokości. Instalacja reklam z podnośnika wiąże się także z koniecznością przygotowania specjalnej infrastruktury i uwzględnienia szeregu czynników, które mogłyby stanowić zagrożenie dla całej inwestycji. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, montaż banerów w największym formacie nie stanowi dla nas problemu. Powierzając nam montaż reklam na budynkach, otrzymujesz pewność rzetelnej wyceny i terminowej realizacji zlecenia.

Instalacja banerów i reklam

Oprócz usług projektowania i produkcji banerów oferujemy kompleksowe usługi instalacji reklam:

  • montaż banerów oraz siatek reklamowych (mesh) na fasadach budynków, ogrodzeniach, słupach, pylonach
  • instalację tablic reklamowych
  • montaż kasetonów podświetlanych
  • wyklejanie witryn sklepowych folią one-way-vision
  • wyklejanie billboardów

Posiadamy do dyspozycji podnośnik koszowy (zwyżkę) o niewielkich gabarytach i zasięgu do 13 m, doskonale sprawdzający się w przypadku trudno dostępnych miejsc.

Montaż banerów – szybka wycena

W celu uzyskania szybkiej wyceny usług instalacji banerów (reklam) prosimy o przesłanie:

  • zdjęcia lokalizacji
  • wymiarów planowanego banera lub konstrukcji (szkic mile widzialny)
  • odległości dolnej krawędzi banera od ziemi
  • zdjęcia lub opisu szczegółów mocowania banera, jeżeli konstrukcja już istnieje.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: banery@banery-druk.net lub numerem telefonu 530 27 66 27.

Montaż banerów i reklam – galeria realizacji: