Flagi reklamowe Kraków


Poszukujesz doświadczonego i sprawdzonego producenta, który zaprojektuje i wykona dla Ciebie flagi reklamowe w Krakowie lub okolicach? Interesują Cię szybka realizacja, niebanalny projekt oraz przystępna cena? W Banery-druk.net doskonale wiemy, jak produkować efektowne i skuteczne marketingowo nośniki, a flagi i windery reklamowe to nasza specjalność. Zapoznaj się z ofertą, sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić i dołącz do grona zadowolonych przedsiębiorców, którzy wybrali nasze solidne, oryginalne i niedrogie nośniki reklamy.

Flagi reklamowe – czym są i dlaczego warto je wykorzystać?

Początkowo stawiane przede wszystkim na plażach, obecnie, stanowią nieodłączny widok na firmowych placach, stacjach paliw, parkingach przy galeriach handlowych, ale także wewnątrz biur i pomieszczeń. Flagi nazywane również winderami reklamowymi to jeden z najbardziej efektownych i najskuteczniejszych, a przy tym oferujących doskonały stosunek jakości do ceny, nośników reklamy wewnętrznej i outdoorowej.

Projektowane przez nas windery reklamowe w Krakowie zbudowane są z dwóch elementów: wspornika oraz zadrukowanego skrzydła, fachowo nazywanego piórem. Na życzenie klienta, flaga może zostać zaopatrzona w specjalną obciążaną podstawę lub wbijak przeznaczony do miękkiego podłoża. Jako producent flag reklamowych w Krakowie i okolicach oferujemy szeroki wybór formatów oraz wysokości, realizując zarówno zamówienia standardowe, jak i projektując reklamowe flagi na indywidualne zamówienie.

Co wyróżnia nasze windery reklamowe w Krakowie?

Zlecając nam projekt, druk i montaż flag marketingowych, zyskujesz pewność otrzymania wysokiej klasy materiałów reklamowych, które wyróżniają się:

– doskonałą odpornością na silny wiatr, uzyskaną dzięki wzmocnionej konstrukcji,

– zastosowaniem wysokiej jakości tkanin, które efektownie prezentują nadruk i nie blakną od słońca,

– wysoką estetyką, która sprawia, że reklama na fladze przyciąga wzrok i godnie promuje markę.

Jeśli chodzi o windery reklamowe Kraków jest miastem, w którym oferujemy w pełni dopracowane produkty, przystosowane do pełnienia funkcji efektywnego i oryginalnego nośnika reklamy przez długie lata!

Z jakich materiałów produkujemy flagi reklamowe w Krakowie i okolicach?

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom z Krakowa i okolic najwyższej jakości wyrobów, flagi i windery reklamowe produkujemy wyłącznie przy użyciu wysokiej klasy tworzyw. Pióro wykonane jest z poliestrowej, transparentnej tkaniny o gramaturze 120 g/m2, łączącej odpowiednią wytrzymałość z efektowną estetyką. Konstrukcja w wersji STANDARD w całości wykonana jest z profilu aluminiowego o grubości 25 mm. Z kolei w wersji PREMIUM proponujemy grubsze profile o średnicy 28 mm, z łukiem z włókna szklanego. Dzięki doskonałej amortyzacji będą one idealnym rozwiązaniem dla szczególnie wietrznych lokalizacji.

Flagi i windery reklamowe Kraków – zrealizujemy każdy projekt!

Już dziś skontaktuj się z naszym biurem, przedstaw swoje oczekiwania i odbierz dedykowaną wycenę. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać, a następnie zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie perfekcyjnie dopasowane flagi i windery reklamowe w Krakowie. Skorzystaj z usług doświadczonego wykonawcy i zleć promocję swojej firmy ekspertom!