Rama banerowa


rama banerowa wolnostojącaRama banerowa wolnostojąca

Rama banerowa to sztywna konstrukcja, składana z elementów, nietrwale związana z gruntem, wyprodukowana z profilu aluminiowego o średnicy 50 mm. Stelaż wyposażony jest w dwie stopy, obciążane płytami chodnikowymi lub w specjalne kotwy, które wbija się w ziemię. Konstrukcja może mieć wymiar standardowy lub dowolny inny, jeśli mają Państwo taką potrzebę. Rama do banera wykonywana jest z surowego aluminium, jednak na życzenie klienta możemy pomalować ją proszkowo na wybrany kolor.

Montaż ramy jest bardzo łatwy i szybki, dlatego też konstrukcja ta doskonale sprawdzi się w sytuacjach, gdy potrzebujemy mobilnego rozwiązania. Nasz stelaż można szybko składać, rozkładać, przechowywać i przewozić, dzięki czemu doskonale sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez plenerowych.

Montaż ramy wolnostojącej

Najpierw łączymy profile aluminiowe, wsuwając koniec jednego w początek drugiego tak, jak ma to miejsce w przypadku rurek namiotowych. Następnie w miejscu łączenia dokręcamy śrubę zabezpieczjącą profile przed rozłączeniem się. Narożniki konstrukcji są spawane, dzięki czemu całość po złożeniu tworzy solidną, sztywną całość. Komplet profili wraz z dołączonymi akcesoriami dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich. Do montażu nie potrzeba dodatkowych akcesoriów ani narzędzi, ponieważ wszystkie niezbędne części są zestawie.

Mocowanie banera w ramie

Gdy mamy już gotową konstrukcję, możemy na nią naciągnąć baner. Baner mocuje się w ramie za pomocą napinaczy, dostępnych w naszej firmie, lub plastikowych opasek zaciskowych, tak zwanych „trytek”. Można także wykorzystać inne materiały, takie jak linki, druciki itp. W świetle ramy zamiast banera można zamontować  również wydruk wykonany na innym materiale, na przykład blasze stalowej, płycie pcw lub płycie typu dibond. Całość stworzy wówczas mini tablicę reklamową.

Rama banerowa wisząca naścienna

Stelaż do banera można mocować również na ścianie. W tym celu dostarczamy specjalne uchwyty, które dokręca się do ramy od tyłu, tak, aby nie były widoczne po zamocowaniu całości. Szczegóły konstrukcyjne przedstawiamy na zdjęciach poniżej.

Prześlij zapytanie ofertowe na adres banery@banery-druk.net lub po prostu zadwoń pod numer +48 530 27 66 27, a otrzymasz kompleksową wycenę.

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku i montażu wielkoformatowych banerów i siatek reklamowych. Więcej informacji dotyczących instalacji banerów znajdą Państwo w zakładce Montaż.