Druk wielkoformatowy


Nie ma drugiej takiej formy reklamy, która podobnie jak druk wielkoformatowy, mogłaby wyróżniać się w przestrzeni zewnętrznej. Ekspozycja komunikatu reklamowego w ogromnym rozmiarze dociera do tysięcy osób każdego dnia, które podświadomie rejestrują zamieszczone tam informacje. Inwestycja w wydruki wielkoformatowe zwraca się w postaci wzmożonego ruchu klientów, a wytrzymałość mechaniczna wydruków pozwala czerpać korzyści z reklamy w długim terminie, bez obawy o panujące warunki atmosferyczne.

Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada kompletne zaplecze sprzętowe do realizacji zaawansowanych projektów. Wykonujemy samoprzylepne folie wielkoformatowe, które stanowią idealny materiał do pokrycia witryny sklepu lub punktu usługowego. W naszej ofercie znajdują się również popularne banery wielkoformatowe, które spotkamy na rogu niemal każdej ulicy w większych miastach. Efektywność reklamy outdoorowej zależy nie tylko od rozmiaru, lecz także od jakości projektu graficznego i późniejszego przełożenia na nośnik reklamowy.

Nasza drukarnia wielkoformatowa wykorzystuje najlepszej jakości podłoża i techniki druku, dzięki czemu gwarantujemy wysokie nasycenie kolorów. Powierzenie nam realizacji materiałów marketingowych w wielkim formacie spotyka się z kompleksowym wsparciem na wszystkich etapach współpracy. Drukowanie wielkoformatowe pozostaje ściśle dopasowane do oczekiwań przedsiębiorcy.

Bez względu na to, jakiej formy reklamy wielkoformatowej aktualnie potrzebujesz – jesteśmy w stanie pomóc. Do tej pory wykonaliśmy tysiące projektów dla klientów z całej Polski. Liczba ta systematycznie rośnie, co dowodzi wysokiego poziomu zaufania, jakie zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat działalności. Nasza oferta na druk wielkoformatowy bazuje na relacji z klientem i fachowej pomocy doradczej. Razem sprawimy, że Twoja reklama outdoorowa stanie się zarzewiem  biznesowego rozwoju, a zwrot z inwestycji w reklamę będzie kwestią krótkiego czasu.

Drukarnia wielkoformatowa – nowoczesne wydruki wielkoformatowe

Banery wielkoformatowe, choć są dominującą formą reklamy zewnętrznej, nie stanowią granicy dla świadczonych przez nas usług. Drukowanie wielkoformatowe w równym stopniu dotyczy tablic, szyldów, czy reklam, które służą do różnych celów. W ramach prowadzonej przez nas działalności wykonujemy także folie wielkoformatowe, przeznaczone do naklejania na rozmaitych powierzchniach płaskich. Druki wielkoformatowe do użytku zewnętrznego posiadają wysoki poziom zabezpieczeń przed szkodliwymi czynnikami.

W przypadku banerów zewnętrznych, najczęściej wybieraną technologią druku pozostaje druk solwentowy. Umożliwia on precyzyjne odwzorowanie barw projektu graficznego i nie wymaga pokrycia dodatkowym laminatem. Technika solwentowa zapewnia również doskonały stosunek jakości do ceny. Jeśli natomiast poszukujesz rozwiązania gwarantującego najwyższą dostępną na rynku trwałość barw i dysponujesz większym budżetem polecamy druk w technice UV. Nasza drukarnia wielkoformatowa dostosuje technologię do docelowego zastosowania. Wszystkie parametry oferty poznasz po uszczegółowieniu swych oczekiwań i wypracowaniu z nami najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy przekonani, że druki wielkoformatowe mogą stać się niezwykle skutecznym elementem dowolnej kampanii marketingowej. Nasze doświadczenie pokazuje, jak wiele korzyści wiąże się z estetyczną reklamą outdoorową, przygotowaną w profesjonalnej drukarni. Zapraszamy do współpracy, która zaowocuje poprawą biznesowych zasięgów i przyciągnięciem uwagi nowych odbiorców usług. 

Folie i banery wielkoformatowe – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Druki wielkoformatowe świetnie się prezentują w przestrzeni publicznej i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Właściwie rozlokowane banery wielkoformatowe nie wywołują efektu przytłoczenia wizualnego. Nachalność multimedialnych form reklamy odbija się na ich słabnącej skuteczności. Zupełnie przeciwnie działają banery i folie wielkoformatowe. Po cichu komunikują konkretne informacje, oddziałując na odbiorców w długim okresie. Wydruki wielkoformatowe można spotkać w centrach dużych miast, przy ważnych szlakach komunikacyjnych lub na witrynach wielu sklepów. Jakość broni się sama. Nasza drukarnia wielkoformatowa od lat stawia na pierwszym miejscu potrzeby klienta, czego efektem pozostaje satysfakcjonująca współpraca i perfekcja  gotowego wydruku.