Banery listwowane, banery oprawiane, oprawy banerowe


Banery oprawiane (banery listwowane, rurkowane) to banery wykończone tak jak szkolna mapa. Naszym klientom pragnącym w tani i estetyczny sposób wyeksponować swoje banery proponujemy banery oprawiane przeznaczone do powieszenia pod sufitem lub na ścianie. Takie oprawy banerowe znajdują zastosowanie głównie we wnętrzach, podczas uroczystości szkolnych, imprez firmowych, szkoleń, konferencji, zjazdów, rautów lub bankietów. Z tego rozwiązania korzystają także szkoły, które samodzielnie przygotowały materiały edukacyjne do pracowni szkolnych i chcą je na stałe w nich wywiesić.

banery listwowane, banery oprawiane, oprawy banerowe

Banery listwowane – do powieszenia pod sufitem lub na ścianie

Nasi klienci, firmy szkoleniowe i eventowe, najczęściej zamawiają banery listwowane o  wymiarach 1 x 2 m [szerokość x wysokość]. Na każdym z banerów znajdują się logotypy poszczególnych uczestników konferencji. Banery dostarczamy zazwyczaj bezpośrednio do wskazanego hotelu, a konkretnie do sali bankietowej, w której odbywa się impreza wieńcząca konferencję. Personel bankietowy hotelu rozwiesza banery listwowane  na ścianach, na odpowiedniej wysokości, podkreślając tym samym obecność uczestnika konferencji w danym wydarzeniu.

Oprawy banerowe

Banery oprawiane są w białe rurki wykonane z pcw. Na końcach rurek montujemy kolorowe zatyczki (czapeczki, kapki), najczęściej w kolorze białym. Dlatego też długość rurek jest o około 3 cm dłuższa od poziomej krawędzi banera.  Dostępne są także inne kolory zakończeń rurek: biały, żółty, czerwony i niebieski. Górna rurka wyposażona jest w mocny, biały sznureczek, na którym wieszamy listwowany baner. Maksymalna długość rurki to 300 cm, a zatem pozioma krawędź banera może mieć maksymalnie 297 cm długości.

Banery przeznaczone do oprawy najczęściej drukujemy na materiale STANDARD, który zapewnia odpowiednią sztywność i chroni baner przed zwijaniem się jego krawędzi do środka. Jeśli wymagany jest zadruk dwustronny lub gdy ważne jest, aby baner w 100% blokował światło, warto zastosować materiał BLOCKOUT.

Banery oprawiane – termin realizacji

Bezpieczny czas realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych. Jeżeli banery listwowane potrzebne są na czwartek, to pliki do druku powinniśmy otrzymać już w środę poprzedniego tygodnia. Istnieje możliwość skrócenia terminu realizacji zamówienia. Należy wczesniej powiadomić nas, jaka liczba banerów do oprawienia wchodzi w grę, tak abyśmy mogli przygotować zawczasu rurki odpowiedniej długości. Wtedy pliki do druku można dostać nieco później i ze wszystkim zdążyć na czas.