Flagi reklamowe jako skuteczna forma marketingu


Świat nowoczesnych materiałów marketingowych poznał już skuteczność flagi reklamowej, wpisując ją jako stały element strategii promocyjnej wielu firm. Bezpośrednimi przyczynami rosnącej popularności flag jest ich uniwersalność, atrakcyjna prezentacja wizualna i wytrzymałość na czynniki atmosferyczne. Windery reklamowe świetnie sprawdzą się podczas imprezy firmowej w pomieszczeniach wewnętrznych, gdzie spokojnie i z klasą zaprezentują logo wybranego przedsiębiorstwa. Flagi reklamowe doskonale spełnią swoją funkcję także podczas wszelkiego rodzaju eventów plenerowych. Pierwotnym zastosowaniem winderów była reklama na plaży, stąd angielska nazwa tego produktu -beach flagi. Beach flagi informują potencjalnego klienta o obecności na plaży punktu usługowego np. wypożyczalni sprzętu do pływania lub po prostu reklamują produkty i usługi, które mogą przydać się na plaży. Poruszane przez wiatr flagi plażowe wyróżniają się ciekawą dynamiką i z daleka przyciągają uwagę.

W firmie Banery-druk.net Dostarczamy najbogatszą na rynku ofertę flag reklamowych, które tworzymy także na indywidualne zamówienie. Wybierając nasze windery reklamowe lub flagi plażowe, zyskujesz najwyższą jakość materiałów przekładającą się na możliwość długotrwałego użytkowania. Naszym flagom niestraszna żadna siła wiatru – aluminiowy stelaż wytrzymuje przeciążenia, a wytrzymały materiał, z jakiego wykonujemy flagi reklamowe, z powodzeniem opiera się najsilniejszym podmuchom. Sposób montażu flag reklamowych zakłada ich umiejscowienie na tzw. wbijakach, czyli wbitych w ziemię stelażach z rotatorem. Windery reklamowe to najlepsze rozwiązanie tam, gdzie trzeba w atrakcyjny sposób wyeksponować logo firmy i zachęcić do skorzystania z jej oferty.

Windery reklamowe – zastosowanie i najważniejsze zalety

Flagi reklamowe, określane zamiennie jako windery, to proste konstrukcje oparte na stelażu, które mają przyciągać wzrok, pozostając całkowicie bezobsługowe. Inwestycja w windery reklamowe przynosi zauważalne rezultaty dla biznesu, działając w obszarze poprawy rozpoznawalności marki. Beach flagi posiadają jednak znacznie szersze zastosowanie, niż sugeruje to ich nazwa. Nasza firma dostarcza flagi reklamowe dla każdej branży. Obserwujemy dynamiczny wzrostu zapotrzebowania na windery reklamowe szczególnie wśród klientów reprezentujących branże takie jak motoryzacjia imprezy sportowe, turystyka, czy organizacjakonferencji. Flagi reklamowe to uniwersalny nośnik treści reklamowych, a dzięki różnym podstawom flagi takie możemy je wykorzystywać w różnych warunkach i umieszczać na różnych podłożach. Materiał, z którego wykonujemy nasze flagi, to tkanina poliestrowa o grubości 115 g/mkw, zadrukowana cyfrowo po jednej stronie. Tkanina poliestrowa jest wytrzymała i szybko schnie a cyfrowa technika nadruku pozwala uzyskać intensywne barwy. Flagi reklamowe charakteryzują się ponadto optymalną widocznością i dynamiką ruchu. Powiewy silnego wiatru wprawiają w ruch całą flagę skupiając na sobie uwagę przechodniów. Dzięki mocnemu stelażowi i materiałom o doskonałej jakości flagi reklamowe mogą znaleźć zastosowanie podczas imprezy dowolnego typu, niezależnie od lokalizacji.

Maszty reklamowe i ich wytrzymałość na wiatr

Odporność na silny wiatr windery reklamowe zyskują dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, minimalizującej opór podmuchów powietrza. Maszty wykonane są z profili aluminiowych o przekroju okrągłym i średnicy 20 mm i 28 mm. Ponadto w modelu Premium maszt wykończony jest łukiem z włókna szklanego. Elastyczna część masztu powoduje, że winder może odchylać się na wietrze. Do naszych masztów oferujemy podstawy wyposażone w rotatory, dzięki którym flagi reklamowe mają możliwość swobodnego obracania zgodnie z kierunkiem wiatru. Wykonany z aluminium stelaż skutecznie opiera się masom powietrza, a pojedyncza warstwa materiału przyczepiona z jednej strony nigdy nie przyjmie kształtu żagla, lecz za każdym razem ustawi się w najmniej obciążający sposób. Na największe przeciążenia narażone są flagi plażowe, montowane w sezonie letnim na kilka miesięcy w pobliżu plaży. Zamawiając maszt reklamowy w naszej firmie , otrzymujesz od nas gwarancję produktu dopracowanego w każdym calu, który swoją funkcję będzie spełniał przez długi czas.

Flagi plażowe – czym są popularne beach flagi?

W ramach podkategorii flag reklamowych oferujemy także beach flagi, występujące w wielu rozmiarach i dające możliwość wykonania dowolnego rodzaju nadruku. Maksymalna wysokość flagi plażowej wynosi aż 4,5 metra, dzięki czemu będzie ona widoczna z dużej odległości. Wzmocniony stelaż sprawia, że nawet flaga w rozmiarze XL może być bez problemu ustawiona na plaży, pozostając całkowicie odporną na wiatr. Maszty reklamowe z przeznaczeniem na plażę proponujemy także w wersji 350 cm, 250 cm i 200 cm. Masz pełną dowolność w doborze wymiarów flagi z nadrukiem. Chętnie wykonamy flagi reklamowe na zamówienie, zgodnie ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Flagi plażowe stanowią nieodłączny element wyposażenia sklepów, punktów gastronomicznych, wypożyczalni, oraz organizacji eventów sportowych na plaży. Beach flagi idealnie komponują się z otoczeniem, a dynamiczne ruchy materiału przyciągają wzrok przechodniów i skutecznie działają na podświadomość.

Flagi reklamowe na indywidualne zamówienie

Nasza firma nie boi się nowych wyzwań. Jesteśmy w stanie zaproponować „szyte na miarę” (dosłownie!) rozwiązania. Wyróżniamy się elastycznością projektową i otwartością na potrzeby naszych klientów. Zdarzają się sytuacje, w których zachodzi potrzeba stworzenia nieszablonowych rozwiązań, np. w związku z ograniczeniami przestrzeni wewnątrz budynku lub wręcz przeciwnie – z koniecznością zwiększenia widoczności. Na zamówienie projektujemy i wykonujemy flagi plażowe reklamowe w dowolnej konfiguracji wysokości, szerokości, a nawet kształtu. Ten ostatni parametr jest w dużej mierze podległy pod prawa aerodynamiki, jednak istnieje opcja niewielkich modyfikacji. Jeżeli windery reklamowe będą przeznaczone do użytku wewnętrznego, mamy dużo większe pole manewru przy wszelkich zmianach projektowych. Jedno jest pewne – żadnego klienta nie zostawimy bez pomocy, lecz zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do sytuacji. Zapraszamy do kontaktu mailowego (preferowany) lub telefonicznego.Nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze flagi reklamowej (i pomogą w przygotowaniu grafiki), które posłużą jako skuteczna forma marketingu i budowania rozpoznawalności marki.

Flagi reklamowe - banery-druk.net

Flagi reklamowe czyli windery lub windbanery (ang. beach flagi, wind-banners, feather flags, blade flags) to flagi w kształcie zbliżonym do pióra lub skrzydła. Tkanina poliestrowa, na której wydrukowana jest flaga, naciągnięta jest na metalowy maszt o zaokrąglonym wierzchołku.

Windery są odporne na działanie wiatru, dlatego doskonale sprawdzają się na wszelkich imprezach plenerowych. Wbrew nazwie beach flagi stosuje się nie tylko na plażach, ale wszędzie tam, gdzie potrzeba szybko oznakować teren.

Winder, a właściwie jego maszt, można wbijać bezpośrednio w ziemię lub osadzać na wbitym w podłoże specjalnym wbijaku, który stabilizuje konstrukcję. Ponadto wbijak zawiera rotator, który umożliwia fladze obracanie się pod wpływem wiatru. Takie rozwiązanie polecamy w przypadku dłuższej ekspozycji lub silnego wiatru.

Materiały, z których wykonane są flagi reklamowe:

Pióro flagi wykonane jest z tkaniny poliestrowej  115 g/mkw zadrukowanej jednostronnie. Tkanina flagowa jest tkaniną transparentną – na lewej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku. Drukujemy techniką cyfrową, możemy zagwarantować doskonałe odwzorowanie barw z palety CMYK oraz trwałość.

Maszty naszych flag wykonane są w zależności od opcji  w całości z aluminium lub  aluminium łączonego z łukiem elastycznym z tworzywa sztucznego.

Windery reklamowe – STANDARD i PREMIUM

Proponujemy flagi reklamowe w dwóch wariantach: STANDARD i PREMIUM. Windery STANDARD mają maszt w całości wykonany z profilu aluminiowgo okrągłego (rurki) o średnicy 20 mm. Natomiast w opcji PREMIUM maszt jest nieco grubszy – ma średnicę 28 mm i dodatkowo łuk masztu wykonany jest z włokna szklanego. Dzięki temu maszt może się uginać na wietrze amortyzując jego siłe. Opcję PREMIUM rekomendujemy szczególnie dla windbanerów o dużych rozmiarach oraz w przypadku, gdy flagi eksponowane będą w miejscu szczególnie wietrznym.

W miejscach o twardym podłożu winder można umieścić na specjalnej podstawie metalowej, która jest na tyle ciężka, że zapobiega przewróceniu się konstrukcji pod wpływem wiatru. Podstawy metalowe również posiadają rotator.

Windery – dostępne wymiary:

flagi reklamowe - windery - wymiary - banery-druk.net

Zapraszamy do składania zamówień!

Pozdrawiamy

Zespół banery-druk.net
530 27 66 27
banery@banery-druk.net