L-banery


L-banery

l-banner z tapetą banery-druk.netL-banery to jeden z najlżejszych i najbardziej mobilnych systemów banerów stojących, dlatego też doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy chcemy np. często zmieniać wystrój konferencyjny. W L-banerach grafikę wsuwa się w listwy – górną i dolną, dzięki czemu elementy konstrukcyjne są praktycznie niewidoczne. Widoczna jest sama grafika w postaci równego jednolitego wydruku. Sztywność konstrukcji i właściwe napięcie banera zapewnia maszt, tworzący wraz z podstawą kształt litery L. Stelaż pakujemy w poręczną torbę transportową, a wydruki w tubę kartonową. Proszę zwrócić uwagę,  że w odróżnieniu od roll-upu L-baner nie posiada własnego systemu ochrony grafiki – stąd tuba. Jeśli zależy Państwu na tym, aby grafika zwijała się do kasety, należy raczej wybrać roll-up.

Cennik L-banerów

Wymiary L-banerów:

Wersja STANDARD:

  • 60 cm x 160 cm

Konstrukcja L-banera wykonana jest z metalu oraz włókna węglowego, dzięki czemu jest ona wytrzymała, a jednak niezwykle lekka.

Wersja PREMIUM (oferta w przygotowaniu)

Konstrukcja wykonana z metalu.

Grafikę do X-banerów i L-banerów drukujemy najczęściej na materiale blockout lub ferrari. Oba materiały mają zbliżone parametry. Materiał ferrari to gwarancja matowego wydruku i doskonałego odwzorowania kolorów. Blockout z kolei gwarantuje, że przez wydruk nie będzie przenikać światło.