Blog


Jak skutecznie wykorzystywać banery reklamowe?

Posiadanie armii wiernych nośników reklamowych to warunek przetrwania na konkurencyjnym rynku. Pomimo postępów cyfryzacji, reklama internetowa wciąż nie zastąpi tradycyjnych form marketingu, opartych o banery z efektownym nadrukiem. Ich powszechna obecność w każdym zakątku dużego miasta rodzi pytania o skuteczność inwestowania w taką formę reklamy. Jak się wyróżnić na tle konkurencyjnych ofert? Jakie czynniki brać […]


Baner na balkon – czy warto zawiesić baner „sprzedam mieszkanie”?

Sprzedaż nieruchomości to operacja, w której powodzenie w dużej mierze zależy od skutecznej reklamy. Sposobów na poinformowanie potencjalnych nabywców o zamiarze zbycia domu lub mieszkania jest wiele, a jednym z tych najpopularniejszych w dalszym ciągu pozostaje baner reklamowy. Czy warto powiesić go na balkonie lub w innym widocznym miejscu na posesji? Jakie są zalety takiej […]


Różnice między banerami powlekanymi a laminowanymi

Trudno odmówić skuteczności banerom rozlokowanym w różnych częściach przestrzeni miejskiej. Informują one o ofercie i przyciągają nowych klientów, oferując przy tym fantastyczną relację ceny do jakości. Liczne rodzaje nośników reklamy zewnętrznej wynikają z szerokiego zastosowania. Niekorzystne warunki atmosferyczne przeplatane intensywnymi promieniami słonecznymi generują ogromne wyzwanie natury technologicznej, jakiemu muszą sprostać producenci banerów. Dziś zajmiemy się […]


Zalety i wady siatki reklamowej

Do listy najbardziej pożądanych nośników reklamy zewnętrznej w ostatnich latach bez wątpienia należą siatki mesh. Dostrzeżemy je w  przestrzeni wielkiego miasta, gdyż zajmują duże powierzchnie na elewacjach budynków. W dzisiejszym artykule skupimy się na korzyściach i wadach płynących ze stosowania siatek mesh. Komu można je polecić? W czym tkwi przyczyna ich rosnącej popularności? Czym jest […]


Jak i dlaczego warto okleić witryny sklepowe?

Witryny sklepowe to przestrzeń, którą możesz wykorzystać do skutecznych działań reklamowych. Pomysłowa, kreatywna i starannie wykonana grafika naklejona na szybę to efektywny sposób na przyciągnięcie klientów. Zobacz, dlaczego warto okleić witryny i jak zrobić to dobrze.


Z jakiego materiału wykonać szyld reklamowy?

Skuteczna reklama w przestrzeni miejskiej nadal pozostaje jednym z podstawowych sposobów na dotarcie do potencjalnego klienta. Wiedzą o tym doskonale właściciele sklepów, różnego rodzaju biur czy firm usługowych, ale także przedsiębiorcy, którzy niezależnie od branży pragną zadbać o profesjonalny wizerunek swojego biznesu. Istotnym narzędziem wykorzystywanym przy reklamie najróżniejszych przedsiębiorstw niezmiennie pozostają szyldy reklamowe. Podpowiadamy, jakie zadania mogą one spełniać, jakie są najpopularniejsze rodzaje szyldów reklamowych ze względu na typ materiału oraz na jakie tworzywo warto się zdecydować przy zamawianiu reklamy zewnętrznej.


Gdzie się sprawdzą windery reklamowe?

Jeśli poszukujesz skutecznych sposobów na przyciągnięcie uwagi klienta, rozmaite formy reklamy zewnętrznej mogą przynieść spodziewane rezultaty. Rozbudzenie zainteresowania potencjalnych nabywców towarów lub usług wymaga zastosowania nowoczesnych nośników reklamowych, skupiających na sobie wzrok przechodniów. W dzisiejszym artykule przedstawimy najważniejsze zalety związane z użytkowaniem winderów reklamowych, które coraz częściej można spotkać w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Zastanówmy się, czy inwestowanie we flagi reklamowe przynosi oczekiwane efekty. Co warto wiedzieć o tej formie reklamy i gdzie złożyć zamówienie?


Jakie elementy powinny znaleźć się na banerze reklamowym?

Pomimo ogromnego rozwoju rynku reklamy, mediów społecznościowych i nowoczesnych technologii, znany od lat popularny baner wciąż pozostaje jedną z najskuteczniejszych, a zarazem najprostszych form promocji firmy. Ponieważ głównym zadaniem banera jest przekaz informacyjny, bardzo ważne jest jego staranne zaprojektowanie, aby rzeczywiście dobrze spełniał swoją funkcję. Sprawdźmy więc, o czym trzeba pamiętać i czego nie wolno pominąć tworząc baner reklamowy.


Jakie są zasady umieszczenia reklamy przy drodze?

Reklama zewnętrza jest wciąż popularnym narzędziem promocyjnym. W wielu branżach cechuje się wysoką efektywnością, docierając do osób, które nie korzystają jeszcze tak aktywnie z nowych mediów. W dodatku oddziałuje na odbiorców w nienachalny sposób i pozwala popisać się kreatywnością. Jednak jak każda inna, również zewnętrzna reklama przy drodze wiąże się z konkretnymi przepisami, określającymi zasady korzystania z tego typu narzędzi promocji. Wyjaśniamy, czy można postawić reklamę przy drodze i na co zwrócić uwagę w takiej sytuacji.


3 skuteczne formy reklamy zewnętrznej twojej firmy

Chociaż reklama zewnętrzna wydaje się istnieć od zawsze, dopiero nowoczesne technologie zapewniły jej nieosiągalną wcześniej efektywność i atrakcyjność marketingowego przekazu. Różnorodność form reklamy outdoorowej pozwala na dopasowanie stylu działań marketingowych do własnych potrzeb i możliwości budżetowych. W dzisiejszym artykule skupimy się na przedstawieniu pięciu rodzajów reklamy zewnętrznej, które udowodniły swoją przydatność w przyciąganiu uwagi konsumentów. Co warto wiedzieć o nośnikach outdoorowych i na jaką formę reklamy warto się zdecydować? Czym są reklamy zewnętrzne i jak ich obecność przekłada się na wyniki finansowe przedsiębiorstwa?