Banery reklamowe Gdańsk


Druk banerów w Gdańsku – porady praktyczne

Banery w Gdańsku drukujemy po sułtańsku

Błyskawiczny druk banerów reklamowych w Gdańsku? Jesteś we właściwym miejscu.

Zadzwoń do nas 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i zamów druk banera! Gdańsk to miasto wielkich możliwości. Czy ty i twoja firma wykorzystujecie je w maksymalnym stopniu? Czy korzystacie w pełni z możliwości, jakie daje reklama wizualna i reklama w punkcie sprzedaży? Wielu właścicieli firm zastanawia się, jak zwiększyć lub chociaż utrzymać sprzedaż w takim mieście jak Gdańsk w czasach spowolnienia gospodarczego. Mamy do dyspozycji wiele nowych mediów, jak na przykład internet. Dziś nikt już chyba nie wyobraża sobie prowadzenia własnej firmy w Gdańsku – w środku Europy – bez własnej strony internetowej. To taka nasza internetowa wizytówka. No dobrze, a co z tradycyjną reklamą w realu? Czy taki, powiedzmy, baner reklamowy, wydrukowany techniką solwentową na specjalnym materiale odpornym na działanie czynników atmosferycznych, nie ma racji bytu we współczesnym wielkim mieście, takim jak na przykład Gdańsk?

Baner to dobry wybór

Przeciwnie, drukowany baner ma się świetnie i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Pamiętajmy,  że wielu klientów wciąż szuka atrakcyjnej oferty po prostu chodząc po mieście. Dobra reklama w punkcie sprzedaży lub w jego okolicy to podstawa. Klienci przywiązują się do miejsca, często o wyborze tego a nie innego dostawcy usług decyduje lokalizacja. Dlatego tradycyjne media, jak na przykład drukowane banery reklamowe wciąż są niezastąpione. Oto przykład: Wyobraź sobie, że planujesz wyprać dywan w pokoju dziecinnym. To znaczy planuje żona, a tobie przypada w udziale część wykonawcza. Zamierzałeś zlecić pranie dywanu wyspecjalizowanej firmie, ale nie znasz żadnej takiej firmy – zamierzałeś dopiero poszukać w internecie. Zbierasz się do tego już któryś dzień z kolei, ale zawsze wieczorem wypada coś ważniejszego.

Któregoś dnia stojąc w korku w centrum Gdańska zauważasz na pobliskim ogrodzeniu baner „PRANIE DYWANÓW i nr. telefonu”. Hm… nie było go tu wcześniej.  Łapiesz za telefon i chcesz wpisać numer, gdy nagle światło zmienia się na zielone i musisz ruszyć. Następnego dnia jednak wracając z pracy zbliżasz się do tego samego skrzyżowania w centrum Gdańska i przypominasz sobie o nowym banerze, który zawisł tam jakby specjalnie na twoje zamówienie. Tym razem jesteś jednak przygotowany, dzierżysz swój telefon w dłoni i z łatwością udaje ci się zdążyć z wpisaniem numeru w czasie oczekiwania na zmianę świateł. Jeszcze dziś możesz zamówić pranie i mieć to z głowy. Jednym słowem – reklamując się na banerze w ruchliwym punkcie Gdańska znacznie zwiększasz swoje szanse na sukces.

Dlatego właśnie możesz zamówić u nas druk banera reklamowego. Estetycznie wydrukowany baner reklamowy to taka twoja maxi wizytówka, tyle że w realu. Czy można przejść obojętnie obok wizytówki o wymiarach, powiedzmy, 3 x 1 m? No właśnie. Zadzwoń do nas 530 27 66 27 lub prześlij zamówienie na druk banera mailem na adres banery@banery-druk.net.