Banery reklamowe Katowice


Druk banerów w Katowicach – porady praktyczne

Banery Katowice

Drukuj banery w Katowicach!

Czy wiesz, że sprzedaż domu lub mieszkania w mieście takim jak Katowice można przyśpieszyć a bazę zadowolonych klientów powiększyć stosując banery – nowoczesną formę reklamy? Baner (banner) reklamowy to nośnik wykonany z materiału przypominającego grube płótno, pokryte specjalną powłoką odporną na działanie czynników atmosferycznych. Baner ma zwykle kształt prostokątny o dowolnych wymiarach. Na banerze można wydrukować ważne informacje np. powierzchnia mieszkania, nr telefonu sprzedającego i ewentualnie elementy graficzne. Baner może być wydrukowany w dowolnych kolorach i dowolną czcionką. Jak wyglądałby idealny baner reklamujący usługi Twojej firmy w Katowicach?

Druk banera możesz zamówić w naszej firmie dzwoniąc na numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Działamy od wielu lat i mamy duże doświadczenie w druku banerów.  Chętnie służymy radą, co do układu graficznego i wykorzystanych kolorów na bannerze. Z doświadczenia wiemy, że jeśli banner oglądamy z dużej odległości, najlepiej oddziałują wyraźne kontrastowe kolory np. czarne lub granatowe litery na białym lub żółtym tle. Takimi kolorami powinny być najważniejsze informacje na bannerze. Możliwy jest także odwrotny układ – jasne litery na ciemnym tle. Taki dobór kolorów również sprawia, że banner jest dobrze widoczny. Informacje dodatkowe można wydrukować innymi kolorami. Jeśli baner będzie oglądany z mniejszej odległości, możliwa jest większa dowolność w doborze barw. Baner można uatrakcyjnić dodając elementy graficzne, czy fotografie – Katowice z radością powitają atrakcyjne, estetyczne banery! W pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby kluczowe informacje były dobrze widoczne. Baner ma charakter głównie informacyjny – forma w służbie treści.

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i opowiedz nam o swoich potrzebach w zakresie druku banerów. Chętnie doradzimy. Katowice zasługują, by wreszcie zobaczyć Twoje banery!

Masz już banery? Koniecznie zapoznaj się z resztą naszej oferty: flagami, roll-upami, szyldami czy naklejkami. Nowe media reklamowe pomogą zróżnicować przekaz i trafić do nowych klientów.