Banery reklamowe Kraków


Druk banerów w Krakowie – porady praktyczne

banery w Krakowie drukują mistrzowie

 

Aby zamówić projekt i druk banera w Krakowie, dzwoń 530 27 66 27 lub pisz banery@banery-druk.net.

Drukowany baner reklamowy – Kraków – ABC skutecznej reklamy w Krakowie

Jeśli prowadzisz własny biznes w Krakowie, zapewne zastanawiasz się jak zoptymalizować koszty reklamy. Podpowiemy Ci, co mają do zaoferowania banery reklamowe – efektywna kosztowo i skuteczna forma reklamy. Oryginalne angielskie słowo oznaczające ten rodzaj reklamy brzmi banner. Po polsku również można mówić i pisać banner. Baner czy banner – wybierz formę, która bardziej Ci się podoba.

Banery reklamowe Kraków – reklamuj się efektywnie

Drukowany baner reklamowy to rozwiązanie efektywne kosztowo, bo:

  1. Materiał na którym drukowane są banery (bannery) jest trwały – posłuży wiele miesięcy lub nawet lat.
  2. Druk na banerze jest trwały – nie ściera się i nie blaknie pod wpływem czynników atmosferycznych, pod warunkiem, że banner jest właściwie wydrukowany. Polecamy druk solwentowy. Wydrukowany tą metodą banner posłuży nawet kilka lat!
  3. Drukowany baner jest mobilny – łatwo go zamontować i zdemontować, przewieść i przechować. To sprawia, że można go dowolnie przewieszać – idealne rozwiązanie dla działalności mobilnej i sezonowej.

Już dziś dzwoń na numer 530 27 66 27 lub pisz na adres banery@banery-druk.net i zamawiaj banner lub, jeśli wolisz, baner, bo Kraków już szykuje się, by poznać Twoją ofertę.

Banery reklamowe Kraków – historia sukcesu

Posłuchaj opinii pani Anny, która prowadzi sklep z obuwiem w Krakowie:

Obuwie to towar typowo sezonowy. Często zmieniamy asortyment. W lecie sprzedajemy sandały i klapki, choć w sierpniu już zaczyna się szaleństwo szkolne. Mamy kupują pociechom tenisówki i inne miękkie obuwie do szkoły, za chwilę mamy wysyp półbutów i kaloszy, a na jesieni już ruszamy ze sprzedażą kozaków i śniegowców. Do tego dochodzi obuwie okolicznościowe – komunie i matury w maju, studniówki w lutym i tak dalej. Mam kilka banerów i po prostu co kilka tygodni zmieniam je odpowiednio. Nie używane w danej chwili banery przechowuję zwinięte na zapleczu. Zainwestowałam raz kilkaset złotych i teraz mam spokój od kilku lat. Po prostu wyjmuję i wieszam reklamę, która akurat pasuje do asortymentu. I widzę, że to działa!

Zoptymalizuj koszty reklamy w Krakowie – zamów już dziś projekt i druk banera. Dzwoń na numer 530 27 66 27 lub pisz na adres banery@banery-druk.net. Kraków nie może się doczekać twojego banera!

Mamy również w zanadrzu inne efektywne i dostępne formy reklamowy: windbanery, szyldy i tablice oraz naklejki.