Banery reklamowe Radom


Druk banerów w Radomiu – porady praktyczne

Zamów banery reklamowe i spraw, by Radom poznał Twoją ofertę. Zamów już teraz dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Banery Radom

Drukowane banery reklamowe w Radomiu – jak się do tego zabrać?

Czy wiesz, jak skutecznie zareklamować swoje usługi w Radomiu? Pomocne mogą okazać się czytelne banery reklamowe (bannery – taka forma również jest dopuszczalna) umieszczone w strategicznych miejscach. Jak się do tego zabrać? To proste. Zamawiasz u nas druk banera telefonicznie lub mailowo. Podajesz nam treść, którą chcesz umieścić na banerze. Na banerze wydrukowane mogą być również elementy graficzne lub zdjęcia. My przesyłamy ci projekt to akceptacji i ewentualnie wprowadzamy zmiany według twoich wskazówek. Potem następuje druk banera i jego przesłanie go do ciebie kurierem. Baner wieszasz na ogrodzeniu, ścianie lub specjalnym stelażu, korzystając z otworów (oczek) umieszczonych na krawędziach banera. I gotowe. Pozostaje oczekiwanie na telefony i wizyty potencjalnych klientów. Tak właśnie działają banery reklamowe!

Banery Radom – historia sukcesu warsztatu samochodowego

Dokładnie tak zrobił pan Włodek – właściciel niewielkiego warsztatu samochodowego działającego w Radomiu. Pan Włodek zlecił nam druk banera w środę, a już w weekend mógł podziwiać nową oprawę graficzną swojego warsztatu. Oto, co mówi pan Włodek, który niedawno powiesił banner reklamowy na swoim ogrodzeniu: Chciałem zaproponować swoim klientom wymianę opon po bardzo atrakcyjnej cenie. Wiadomo – szybko zrobiło się ciepło i jeszcze nie wszyscy zdążyli zmienić na letnie. Mój warsztat mieści się w głębi podwórka i z głównej drogi szyld jest słabo widoczny. Dlatego zależało mi na reklamie, którą mógłbym powiesić na ogrodzeniu posesji. Baner okazał się dobrym rozwiązaniem. Dzięki dużym rozmiarom i żywym kolorom baner jest widoczny nawet z dużej odległości i muszę powiedzieć, że już zauważyłem skuteczność mojego banera. W ciągu kilku dni wielu nowych klientów zleciło nam wymianę opon.

Radom z radością powita ładnie wydrukowane banery reklamowe wiszące w widocznych miejscach, ponieważ Radom potrzebuje Twojego biznesu. Nie każ mu dłużej czekać na swoją ofertę! Zamów baner lub, jak wolisz, banner.

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i opowiedz nam o swoich potrzebach w zakresie druku banerów.  Zapoznaj się także z innymi oferowanymi przez nas produktami, które mogą pomóc Ci zdobyć nowych klientów: windbanerami, naklejkami, wizytówkami czy przypinkami.