Banery reklamowe Rzeszów


Druk banerów w Rzeszowie – porady praktyczne

baner Rzeszów

Jak i gdzie najlepiej powiesić drukowany baner reklamowy w Rzeszowie?

Baner to nośnik reklamowy drukowany na specjalnym materiale przypominającym brezent, odporny na działanie czynników atmosferycznych. Banery są trwałe (powiszą ok. 2 lat) i oferują nieograniczone możliwości projektowe. Dowolna kolorystyka, grafika, zdjęcia – baner umożliwia to wszystko.

Zamów już dziś druk banera reklamującego twoją firmę dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net i powiadom jak najszybciej Rzeszów o produktach i usługach, które oferujesz.

 Banery Rzeszów – montaż banera

Druk banera możesz zlecić nam, a sam w oczekiwaniu na dostawę możesz pomyśleć, gdzie go powiesić, aby był dobrze widoczny. Montaż banera jest bardzo prosty. Po wydrukowaniu baner zostaje obszyty, aby jego krawędzie nie strzępiły się. Następnie na krawędziach  co kilka – kilkadziesiąt centymetrów, w zależności od wielkości banera, nabijamy  metalowe kółka (oczka). Przez oczka można będzie przewlec linki lub plastikowe opaski zaciskowe, którymi baner mocować będziemy do elementu stałego – siatki ogrodzeniowej, ściany, balustrady itp. Należy zadbać o to, aby baner był dobrze naciągnięty – wówczas jest dobrze widoczny i odporny na działanie wiatru. Banner słabo naciągnięty wydyma się jak żagiel i może zostać w końcu zerwany przez wiatr.

Baner nie wymaga w zasadzie konserwacji. Można jedynie przetrzeć go od czasu do czasu wilgotną szmatką, szczególnie jeśli wisi w miejscu o dużym stężeniu spalin. Dobrze jest od czasu do czasu poprawić również napięcie linek lub zacisków. Baner słabo naciągnięty przywodzi na myśl ścierkę lub stare gacie i źle świadczy o swoim właścicielu.

Banery Rzeszów – konserwacja banera

Jeśli banner wisi w miejscu, gdzie rośnie roślinność, warto sprawdzać od czasu do czasu, czy bujna flora nie przysłoniła naszego banera w sposób uniemożliwiający odczytanie nadrukowanych na nim informacji. Baner powieszony na zwykłej siatce – ogrodzeniu posesji – po kilku tygodniach lub miesiącach potrafi być go połowy zasłonięty trawą. Warto to uwzględnić, gdy planujemy miejsce, w którym eksponowany będzie banner w Rzeszowie lub okolicach.

Zamów już dziś druk banera reklamującego twoją firmę dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net. Rzeszów z radością powita ładnie wydrukowany i dobrze naciągnięty baner reklamujący usługi solidnej firmy.