Banery reklamowe Szczecin


Druk banerów w Szczecinie – porady praktyczne

W Szczecinie z banerem na pewno nie zginiesz!

Szczecin – okno na świat i drukowany baner reklamowy – historia sukcesu

Działamy w Szczecinie od wielu lat. Zajmujemy się projektowaniem, drukiem i montażem banerów reklamowych. W ofercie mamy również inne formy reklamy, na przykład flagi czy tablice reklamoweZamów u nas druk banera dzwoniąc na numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Szczecin to miasto dużych możliwości w zakresie rozwoju biznesu. Prowadząc działalność w Szczecinie zapewne poszukujesz pomysłów na niebanalną reklamę, która przyciągnie uwagę wymagającej, zblazowanej wakacyjnej klienteli. Pozwól zatem, że opowiem ci nieco na temat banerów reklamowych. Baner (lub banner – tak też można go nazywać) to prostokątny kawałek płótna pokrytego specjalną powłoką odporną na działanie czynników atmosferycznych. Baner można powiesić wszędzie tam, gdzie da się go przymocować do podłoża lub rozpiąć pomiędzy czterema punktami. Przykłady takich miejsc:

  • siatka ogrodzeniowa
  • ściana budynku
  • specjalny stelaż np. wykonany z rurek stalowych
  • miejsce pomiędzy dwoma drzewami, słupami, budynkami.

Banery powiesisz praktycznie wszędzie w mieście takim, jak Szczecin. Zaletą banera jest łatwy montaż – można to zrobić samodzielnie właściwie bez narzędzi – oraz niezwykła mobilność – baner można montować i demontować nieskończoną ilość razy. Banery są bardzo łatwe przewożenia, ponieważ można je zwinąć lub złożyć. Ponadto może to zrobić jedna osoba.

Baner otwiera nowe możliwości

Baner to wprost wymarzona forma reklamy dla osób prowadzących biznes mobilny. Oto co mówi o tej formie reklamy pan Krzysztof – iluzjonista:

Prowadzę pokazy magii w ośrodkach wypoczynkowych, domach kultury. Baner jest dla mnie podstawową formą reklamy. Stosujemy co najmniej dwa banery – jeden nad stoiskiem, gdzie sprzedawane są bilety – są to miejsca uczęszczane typu Szczecin – deptak, drugi nad wejściem do budynku, gdzie odbywa się przedstawienie. Reklama, którą stosujemy, musi być supermobilna, bo co dzień jesteśmy w innej miejscowości. Od rana sprzedajemy na promenadach bilety na przedstawienie, które odbędzie się wieczorem. Po przedstawieniu pakujemy się i kolejną noc spędzamy już na nowym miejscu. Nasze banery świetnie się spisują. Nie wyobrażam sobie prowadzenia tego rodzaju działalności bez wsparcia banerów reklamowych. Dlatego polecam je wszystkim przedsiębiorcom.

Banery to forma reklamy, która oferuje duże możliwości. Dodatkowo banery reklamowe to rozwiązanie przystępne cenowo oraz trwałe i wytrzymałe. Czego chcieć więcej?

Jeśli chcesz, aby twój biznes rósł jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – zadzwoń 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net i zleć druk banera. Szczecin podziękuje ci za to rzeszą wiernych klientów.