Banery reklamowe – Katowice


Druk banerów w Katowicach – porady praktyczne

Po baner do Katowic przyjechał sam Bon Jovi!

Drukuj baner w Katowicach!

Czy wiesz, że sprzedaż domu lub mieszkania w Katowicach można przyśpieszyć a bazę zadowolonych klientów powiększyć używając nowoczesnej formy reklamy – drukowanego banera lub, jak kto woli, bannera reklamowego?

Baner (banner) reklamowy to nośnik wykonany z materiału przypominającego grube płótno, pokryte specjalną powłoką odporną na działanie czynników atmosferycznych. Baner ma zwykle kształt prostokątny o dowolnych wymiarach. Na banerze można wydrukować ważne informacje np. powierzchnia mieszkania, nr telefonu sprzedającego i ewentualnie elementy graficzne. Baner może być wydrukowany w dowolnych kolorach i dowolną czcionką. Jak wyglądałby idealny banner reklamujący usługi Twojej firmy w Katowicach?

Druk banera możesz zamówić w naszej firmie dzwoniąc na numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net.

Działamy w Katowicach od wielu lat, mamy duże doświadczenie w druku banerów i chętnie służymy radą, co do układu graficznego i wykorzystanych kolorów na bannerze. Z doświadczenia wiemy, że jeśli banner oglądany ma być z dużej odległości, najlepiej oddziałują wyraźne kontrastowe kolory np. czarne lub granatowe litery na białym lub żółtym tle. Takimi kolorami powinny być wydrukowane najważniejsze informacje na bannerze. Możliwy jest także odwrotny układ – jasne litery na ciemnym tle. Taki dobór kolorów również sprawia, że banner jest dobrze widoczny. Informacje dodatkowe można wydrukować innymi kolorami. Jeśli baner będzie oglądany z mniejszej odległości, możliwa jest większa dowolność w doborze barw. Baner można uatrakcyjnić dodając elementy graficzne, czy fotografie – Katowice z radością powitają atrakcyjne, estetyczne banery! W pierwszej kolejności należy zadbać o to, aby kluczowe informacje były dobrze widoczne. Baner ma charakter głównie informacyjny – forma w służbie treści.

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net i opowiedz nam o swoich potrzebach w zakresie druku banerów. Chętnie doradzimy. Katowice zasługują, by wreszcie zobaczyć twój banner!