Flagi reklamowe Warszawa


Jednym z najchętniej wybieranych nośników reklamy zewnętrznej wśród przedsiębiorców z Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju są flagi reklamowe, popularnie określane jako windery. Tego rodzaju rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno przed firmowymi obiektami, jak i jako element wyposażenia stoiska handlowego w trakcie targów lub rozmaitych branżowych eventów. Nasza firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości flag reklamowych, a obszarem, na którym świadczymy swoje usługi, jest cała Warszawa i okolice. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Windery Warszawa – od projektu po montaż

Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem winderów w Warszawie, łącząc najwyższą jakość usług z atrakcyjną ceną. Wszystkie produkowane przez nas flagi stanowią trwałe i uniwersalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w bieżących działaniach promocyjnych marek. Naszym Klientom zapewniamy:

  • fachowe doradztwo,
  • pomoc w wyborze najlepszych tkanin i masztów,
  • profesjonalny projekt graficzny,
  • wykonanie wysokiej klasy nadruku na fladze reklamowej,
  • dostawę oraz montaż winderów w dowolnym miejscu.

Czym jest flaga reklamowa i dlaczego warto na nią postawić?

Cieszące się wielką popularnością w Warszawie flagi reklamowe to lekkie i niezwykle skuteczne nośniki reklamy zewnętrznej produkowane z materiałów tekstylnych. Ich ogromną zaletą jest uniwersalne zastosowanie, dzięki czemu flaga typu winder świetnie sprawdza się przy promowaniu firm z dowolnej branży, niezależnie od lokalizacji. Lekkość konstrukcji oraz łatwy montaż sprawiają, że tego typu nośniki reklamy outdoorowej stanowią idealne rozwiązanie promocyjne na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, sportowych na stacjach benzynowych, parkingach, jak również w różnego rodzaju punktach usługowych. Dostarczane przez nas na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego flagi reklamowe, dzięki swojej zaawansowanej konstrukcji, równie efektownie prezentują się zarówno na wietrze, jak i podczas spokojnych warunków pogodowych. Stanowią lekkie i mobilne rozwiązanie, które wyróżnia się na tle statycznych reklam, przyciągając wzrok i uwagę potencjalnych klientów.

Z jakich materiałów produkowane są flagi reklamowe?

Do produkcji naszych flag reklamowych w Warszawie używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów poliestrowych o gramaturze 115 g/m2. Zadrukowana jednostronnie flagowa tkanina ma charakter transparentny, dzięki czemu na drugiej stronie widoczne jest lustrzane odbicie naniesionej grafiki. Wykorzystanie druku cyfrowego pozwala nam uzyskiwać doskonałą jakość wykonywanych nadruków oraz trwałe i wierne odwzorowanie kolorów. Dzięki temu produkowane przez nas flagi reklamowe są niezwykle odporne na działanie czynników pogodowych, takich jak opady deszczu, śniegu, promienie słoneczne czy silny wiatr.

Flagi reklamowe STANDARD i windery PREMIUM

Firmy, których głównym obszarem działania jest Warszawa oraz województwo mazowieckie, mogą zamówić u nas windery w dwóch wersjach:

  • STANDARD – z masztem wykonanym z profilu aluminiowego o średnicy 20 mm,
  • PREMIUM – z masztem o grubości 28 mm oraz z łukiem z włókna szklanego, wyróżniającego się lepszą giętkością i skuteczniejszą amortyzacją.

Wybór flag reklamowych klasy PREMIUM polecamy szczególnie w sytuacji, gdy mają one zostać umieszczone w bardzo wietrznym miejscu oraz dla winderów o dużych rozmiarach.

Flagi reklamowe mazowieckie – polecamy nasze usługi

Produkowane przez nas wytrzymałe windery oraz windbannery do pomieszczeń i na zewnątrz cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów z województwa mazowieckiego oraz Warszawy, gdzie flagi reklamowe skutecznie konkurują z innymi formami reklamy zewnętrznej. Kompleksowy charakter naszych usług oraz uniwersalne zastosowanie tych lekkich, mobilnych nośników to dwa główne powody, dla których warto postawić na ponadczasowe, estetyczne i skuteczne marketingowo rozwiązanie, jakim od lat są flagi i windery reklamowe. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji oraz w celu uzyskania wyceny i omówienia szczegółów współpracy!