Flagi reklamowe, windery, flagi plażowe

Flagi reklamowe - banery-druk.net

Flagi reklamowe czyli windery lub windbanery (ang. beach flagi, wind-banners, feather flags, blade flags) to flagi w kształcie zbliżonym do pióra lub skrzydła. Tkanina poliestrowa, na której wydrukowana jest flaga, naciągnięta jest na metalowy maszt o zaokrąglonym wierzchołku.

Windery są odporne na działanie wiatru, dlatego doskonale sprawdzają się na wszelkich imprezach plenerowych. Wbrew nazwie beach flagi stosuje się nie tylko na plażach, ale wszędzie tam, gdzie potrzeba szybko oznakować teren.

Winder, a właściwie jego maszt, można wbijać bezpośrednio w ziemię lub osadzać na wbitym w podłoże specjalnym wbijaku, który stabilizuje konstrukcję. Ponadto wbijak zawiera rotator, który umożliwia fladze obracanie się pod wpływem wiatru. Takie rozwiązanie polecamy w przypadku dłuższej ekspozycji lub silnego wiatru.

Materiały, z których wykonane są flagi reklamowe:

Pióro flagi wykonane jest z tkaniny poliestrowej  115 g/mkw zadrukowanej jednostronnie. Tkanina flagowa jest tkaniną transparentną – na lewej stronie widoczne jest lustrzane odbicie nadruku. Drukujemy techniką cyfrową, możemy zagwarantować doskonałe odwzorowanie barw z palety CMYK oraz trwałość.

Maszty naszych flag wykonane są w zależności od opcji  w całości z aluminium lub  aluminium łączonego z łukiem elastycznym z tworzywa sztucznego.

Windery – STANDARD i PREMIUM

Proponujemy flagi reklamowe w dwóch wariantach: STANDARD i PREMIUM. Windery STANDARD mają maszt w całości wykonany z profilu aluminiowgo okrągłego (rurki) o średnicy 20 mm. Natomiast w opcji PREMIUM maszt jest nieco grubszy – ma średnicę 28 mm i dodatkowo łuk masztu wykonany jest z włokna szklanego. Dzięki temu maszt może się uginać na wietrze amortyzując jego siłe. Opcję PREMIUM rekomendujemy szczególnie dla windbanerów o dużych rozmiarach oraz w przypadku, gdy flagi eksponowane będą w miejscu szczególnie wietrznym.

W miejscach o twardym podłożu winder można umieścić na specjalnej podstawie metalowej, która jest na tyle ciężka, że zapobiega przewróceniu się konstrukcji pod wpływem wiatru. Podstawy metalowe również posiadają rotator.

Windery – dostępne wymiary:

flagi reklamowe - windery - wymiary - banery-druk.net

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do składania zamówień!

Pozdrawiamy

Zespół banery-druk.net
530 27 66 27
banery@banery-druk.net