Projekty banerów


Projektowanie banerów Każdy baner potrzebuje projektu – zarówno w sensie artystycznym, jak i technicznym. Projekt banera jest to plik, z którego będziemy w stanie wydrukować baner. W przypadku, gdy dostarczają nam Państwo własne projekty / pliki do druku, prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją przyjmowanych przez nas plików. Ploter niestety nie jest w stanie wydrukować plików pochodzących z Worda czy Power Pointa. Pliki wykonane w tych programach mogą jedynie służyć jako wytyczne dla naszego grafika do przygotowania projektu dla Państwa. Podobną rolę mogą pełnić skany posiadanych przez Państwa materiałów drukowanych, takich jak ulotki, czy wizytówki oraz strony internetowe. Materiały własne, które klient pragnie wykorzystać w projekcie, takie jak loga czy zdjęcia powinny być dobrej jakości – loga w formacie wektorowym, a zdjęcia w rozdzielczości co najmniej 150 dpi. Grafika w jakości internetowej (png) nie nadaje się zwykle do druku na banerze.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii zrealizowanych przez nas projektów banerów. Mamy nadzieję, że pomogą Państwu sprecyzować oczekiwania wobec własnego banera. Oferujemy trzy opcje projektów banerów, różniące się od siebie stopniem złożoności projektu oraz, co za tym idzie, ceną. Prosimy o zapoznanie się z Cennikiem projektów. Każdy projekt jest dla nas unikalny i w każdy wkładamy tyle samo zaangażowania. Każdy projekt  banera wykonujemy w oparciu o wytyczne klienta, będąc z nim w stałym kontakcie i reagując na bieżąco na jego uwagi.

 

Projekt banera BASIC – gratis*Prosty projekt banera

 

* przy zamówieniu druku banera w naszej firmie

Projekt BASIC obejmuje napis wykonany prostą czcionką umieszczony na kolorowym, zwykle kontrastowym, tle. Projekty tego typu są najczęściej wybierają osoby pragnące sprzedać lub wynająć nieruchomość.

>> zobacz więcej przykładów projektów BASIC

 

 

Projekt banera STANDARDModesto baner 433 x 245

Projekt STANDARD obejmuje napis na kolorowym tle + jeden wybrany element graficzny. Może to być grafika pasująca do treści banera, logo (przesłane przez klienta) lub ozdobna czcionka.

>> zobacz więcej przykładów projektów STANDARD

 

 

 

 

Projekt banera PROFIBaner Robert 2x1 m

Projekt PROFI to pełny, profesjonalny projekt graficzny obejmujący zdjęcia i logo lub inne elementy graficzne dostarczone przez klienta oraz dobór czcionki. Cena nie obejmuje zakupu zdjęć z serwisów stockowych. Wyceniane odrębnie są także dodatkowe prace graficzne, takie jak poprawa jakości przesłanych zdjęć, powtórne wykreślanie loga na podstawie skanu itp.

>> zobacz więcej przykładów projektów PROFI