Banery reklamowe Białystok


Druk banerów w Białymstoku – porady praktyczne

baner reklamowy Białystok Nie masz jeszcze banera w Białymstoku? Zadzwoń do nas koniecznie na numer 530 27 66 27 lub napisz na adres banery@banery-druk.net i zamów druk banera wraz z dostawą. Możemy również przygotować dla ciebie projekt.

Banery (lub jak kto woli bannery) reklamowe na dobre zadomowiły się w reklamowym krajobrazie miasta Białystok. Przypomnijmy: baner to kawałek powlekanego materiału zwanego fachowo frontlit (materiał przypominający ceratę lub plandekę), na którym drukujemy informacje, które chcemy przekazać odbiorcom. Na banerze możemy umieścić produkty i usługi, jakie oferujemy, nasze dane kontaktowe oraz elementy ozdobne typu grafika czy zdjęcia. Po wydrukowaniu baner jest zgrzewany, aby wzmocnić brzegi, i oczkowany. Co 50 cm montujemy na kwarędziach specjalne metalowe kółka, umożliwiające zaczepienie linki lub plastikowych zacisków. Dzięki temu baner można powiesić w dowolnym miejscu – na siatce ogrodzeniowej, ścianie, specjalnie do tego przenaczonym metalowym stelażu itp.

Banery reklamowe w Białymstoku – szybki druk z dostawą do domu

Osobom wybierającym lokalizację, w której wisiał będzie banner w Białymstoku, radzimy zwrócić uwagę na kilka czynników. Wybór ten może znacząco wpłynąć na trwałość Państwa banera. Jeśli baner będzie wisiał na otwartej przestrzeni, baner będzie narażony na ryzyko zniszczenia.  Banner, szczególnie o dużej powierzchni, gdy z tyłu za nim nie będzie żadnej bariery chroniącej go od wiatru, np. ściany, pod wpływem silnego podmuchu zachowuje się jak żagiel i może się zerwać. Dlatego też warto pomyśleć o wzmocnienu konstrukcji, na której będzie zawieszony. Na przykład „pustą w środku” stalową ramę, na której będzie wisiał banner, warto wzmocnić przykładowo siatką ogrodzeniową. Siatka taka będzie stanowiła „plecy” konstrukcji. W wypadku takim, jak opisany powyżej, warto na takiej konstrukcji powiesić dwa takie same banery po obu stronach konstrukcji. Wpłynie to korzystnie na czytelność i trwałość nośnika reklamowego.

Zadzwoń do nas już już dzisiaj i zamów jeden lub dowolną liczbę banerów. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie 530 27 66 27 i mailowo banery@banery-druk.net lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się po lewej stronie.

Pocelacamy również zapoznanie się z innymi oferowanymi przez nas produktami, które mogą wzbogacić Państwa działania reklamowe: windbanerami, ulotkami, naklejkami czy przypinkami.