Banery reklamowe Gdynia


Druk banerów w Gdyni – porady praktyczne

banery-baner-druk-drukarnia-Gdynia Morza szum, ptaków śpiew, Gdynia, baner pośród drzew… Zamów druk swojego banera w Gdyni już dziś dzwoniąc pod numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net. Baner reklamowy, czy też, jak chcą inni – banner, popularność swą zawdzięcza dostępności i skuteczności. Wiele firm działających w miejscowościach nadmorskich, takich jak na przykład Gdynia, notuje największe obroty w sezonie letnim. Firmy organizują działania plenerowe – wychodzą do klienta na plaże, deptaki. Dlatego, jeśli chcemy być widoczni wśród wielu innych dostawców, powinniśmy pomyśleć o reklamie, która nas wyróżni spośród innych firm. Reklama taka powinna być jednocześnie łatwa w montażu i demontażu. Ponadto powinna dawać się transportować z miejsca na miejsce i przechować np. do następnego sezonu. Te warunki doskonale spełnia właśnie banner reklamowy.

Banery Gdynia – co działa najsilniej na odbiorcę?

Zasada nadrzędna – przykuj uwagę, wyróżnij się w tłumie. Po pierwsze, w tej branży rozmiar ma znaczenie. W reklamie wizualnej im większy nośnik, tym lepszy – tak działa ludzkie oko i mózg – najpierw koncentrujemy się na największych elementach. Gdynia jest zatłoczonym miastem. Największy banner ma największe szanse zostać zauważony. Uwaga wyjątek: jeśli w zasięgu wzroku są same duże bannery, uwagę przykuje mały – zadziała zasada kontrastu. Zamów więc mały lub duży baner w zależności od potrzeb dzwoniąc na numer 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net. Druga sprawa to kolor. Zwykle wzrok przykuwają wyraźne kontrastowe kolory – czerń lub granat na białym lub żółtym tle. Dodatkowo projekt warto wzbogacić o elementy czerwone, zielone lub w innych wyraźnych kolorach. Dobrze przykuwają uwagę również krzykliwie „żarówiaste” kolory – intensywny pomarańcz, fuksja, neonowy turkus. Jednak napisy w tych kolorach trudno się czyta, więc warto ograniczyć je do elementów graficznych lub napisów, które nie mają kluczowego znaczenia informacyjnego np. „nowość”, „tylko u nas”, „promocja”, za to numer telefonu może być wydrukowany np. na czarno.

Zamów swój baner w wymarzonych kolorach pod numerem 530 27 66 27 lub pisząc na adres banery@banery-druk.net i powieś go w Gdyni. Projekt banera i więcej użytecznych porad dostaniesz gratis.  Dodatkowo polecamy Państwa uwadze inne produkty reklamowe:  ulotki, przypinki, flagi czy naklejki.