Banery reklamowe Kielce


Druk banerów w Kielcach – porady praktyczne

Banery Kielc

Drukowany baner reklamowy w Kielcach a telewizja – porównanie mediów

Zamów u nas drukowane banery reklamowe i powieś je w pięknym mieście Kielce lub szykuj kilkadziesiąt tysięcy na reklamę telewizyjną.

Zadzwoń do nas na numer 530 27 66 27 lub napisz banery@banery-druk.net.

Kto z nas przyzna się, że ogląda reklamy telewizyjne? Zapewne niewielu, jednakże telewizja uważana jest za najefektywniejsze medium reklamowe. Ha! Więc jak to możliwe?! Nikt nie ogląda, a jednak wszyscy znają i, co więcej, kupują marki reklamowane w telewizji. Gdyby było inaczej, reklamodawcy nie wydawaliby przecież bajońskich sum na to medium. Co ma do tego banner? Dowiesz się za chwilę. Dlaczego telewizja działa tak silnie? Można tu mówić o wielu czynnikach. W niniejszym artykule pokażę, jak można wykorzystać te same mechanizmy korzystając z tańszego nośnika, jakim są banery reklamowe.

Jeśli zaczynasz już rozumieć, jak to działa, zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz na banery@banery-druk.net i po prostu zamów u nas banery reklamowe i zawojuj Kielce!

Reklama telewizyjna wykorzystuje element zaskoczenia i inercję widza

Programy telewizyjne przerywane są reklamami właśnie po to, aby wykorzystać zaskoczenie widza, fakt, że jego świadomość została uśpiona – po to, by dotrzeć do niego z przekazem reklamowym. Reklamodawcy wiedzą doskonale, że gdyby widz mógł w pełni świadomie zadecydować, czy chce oglądać reklamę, powiedziałby NIE. Wiedzą, że zmęczenie, lenistwo, senność i inercja widzów działają na ich korzyść! No dobrze, ale co mają do tego banery? Spokojnie zaraz się dowiesz.

Co więcej reklamy puszczane są głośniej niż np. filmy. Jeśli nawet odwrócisz głowę i nie zobaczysz obrazu, to i tak na pewno usłyszysz chociaż slogan i melodię towarzyszącą reklamie. A jeśli przeszkadza ci głośny dźwięk to musisz podjąć pewne działanie– sięgnąć po pilota i ściszyć telewizor lub przełączyć na inny kanał. A następnie znowu podjąć pewne działanie – zwiększyć głośność po zakończeniu reklamy lub wrócić na poprzedni kanał. Siła reklamy telewizyjnej tkwi w powtarzalności. Dzień po dniu, minuta po minucie ten sam przekaz drąży twoją świadomość (i nieświadomość!), tak jak kropla drąży skałę.

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz lub po prostu wyślij nam zamówienie na druk banera na adres banery@banery-druk.net i powieś swoje banery w Kielcach!

Druk banera (lub z angielska bannera) kosztuje kilkadziesiąt lub kilkaset razy mniej niż minuta czasu antenowego, a działa podobnie. Baner reklamowy to medium, które odbiorca najpierw zauważa, a dopiero potem decyduje, czy chce poświęcać mu uwagę. W tym zakresie baner reklamowy działa podobnie do reklamy telewizyjnej. Nawet jeśli odbiorca zdecyduje, że nie interesuje go produkt lub usługa reklamowane na banerze i nie chce poznawać szczegółów takich, jak np. numeru telefonu, to i tak możesz być pewien, że jego umysł zarejestrował przekaz.

Rozumiesz już, jak działają banery reklamowe w pięknym mieście Kielce?

Naukowcy twierdzą, że zapamiętujemy wszystko, co w życiu widzimy, słyszymy lub odbieramy innymi zmysłami. Ślady pamięciowe raz wyryte w naszym umyśle nigdy nie znikają!  Nasz umysł przypomina gigantyczny magazyn – zdarzenia, obiekty, twarze, które jesteśmy w stanie do czegoś przyporządkować, trafiają na odpowiedniej przegródki. Oprócz informacji segregowanych sporo jest takich, których nie jesteśmy w stanie na bieżąco skatalogować – nie mamy odpowiedniej przegródki lub po prostu nie nadążamy z segregowaniem. Te wspomnienia trafiają na wspólną hałdę – część z nich zostanie posegregowana później, a część nigdy. Często nie mamy potem dostępu do tych bezładnie składowanych informacji, ale one wciąż tam są i mogą się uaktywnić – „przypomnieć” pod wpływem odpowiedniego bodźca – wyzwalacza.

Banery reklamowe Kielce – przykład z życia

Wyobraź sobie teraz, że jadąc do pracy codziennie mijasz baner o treści „Profesjonalna organizacja przyjęć”. Dalej następuje wypunktowany zakres działalności: informacje o cateringu, sali itp i nr telefonu. Nigdy nie doczytałeś do końca, bo ten temat nigdy cię nie interesował. Na ogrodzeniu, na którym wisi ten baner, wisi również mnóstwo innych banerów reklamujących np. karmę dla psów, serwis kserokopiarek, salę zabaw dla dzieci, dentystę i wiele innych produktów i usług.  Gdy mijasz je codziennie, omiatasz je tylko wzrokiem, bo nie masz dzieci, psa ani kopiarki. Poza tym twoja żona jest dentystą, więc leczysz zęby u niej. I tak toczy się twoje życie do czasu, gdy pewnego dnia na imieninach wujka Stasia zapada rodzinna decyzja, aby zorganizować zjazd rodzinny z okazji 100 urodzin twojej babci…. Tak właśnie działa baner w Kielcach!

Zadzwoń 530 27 66 27 lub napisz lub po prostu wyślij nam zamówienie na druk banera na adres banery@banery-druk.net i oczaruj Kielce!

Uzupełnij swój przekaz reklamowy o inne media. Spróbuj, jak działają ulotki, wizytówki lub windbanery.